Wydruki wielkoformatowe

 

Jeśli potrzebujesz banera reklamowego zgłoś się do nas!  To nasza specjalność! Nie tylko wydrukujemy baner, pomożemy również zaprojektować oryginalną treść i opatrzymy ją ciekawą grafiką. Do wyboru są banery jednostronne i dwustronne, które możemy dodatkowo zalaminować, co wzmacnia ich trwałość. Jest to świetna reklama w atrakcyjnej cenie!

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem: biuro@mstudio.pl.

Oferujemy również wydruki wielkoformatowe wysokiej jakości w formie plakatów, plandek i reklam samochodowych.

wydruki wielkoformatowe

Co możemy dla Ciebie wykonać?

wydruki wielkoformatowe

Wykonujemy znakowanie przy użyciu następujących technologii:

Do wydruków wielkoformatowych używamy siatki Mesh, która jest lekka, wytrzymała i jednocześnie łatwo przepuszczalna.

Chcesz zamówić baner reklamowy? Zgłoś się do MStudio!

Wykonamy dla Ciebie banery reklamowe, gadżety, wizytówki i ulotki.

Jak wygląda proces składania zamówienia?

Staramy się zrealizować zamówienia w jak najszybszym terminie. W momencie, gdy decydujecie się na wybór naszych usług, konsultujemy z Państwem Wasz gotowy projekt i jeśli jest to konieczne nanosimy poprawki. Jeśli nie macie pomysłu na to jak  może wyglądać Wasza reklama, pomagamy ją stworzyć w oparciu o Wasze oczekiwania. Dopasowujemy grafiki, kolorystkę i logotyp do charakteru działalności Waszej firmy.

Czas oczekiwania może być różny w zależności od wybranej usługi. Wizytówki wykonane w trybie ekspresowym będą gotowe już w dniu następnym, jednak zamówione kalendarze, drukowane również w trybie ekspresowym, będą do odbioru dopiero po 5 dniach roboczych. Dokładny termin realizacji zależy od wybranej usługi, o każdym szczególe powiadomi Państwa nasz konsultant.

drukarnia Busko
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security