Gadżety reklamowe

 

Przedsiębiorca powinien troszczyć się o najmniejsze detale, także w aspekcie promowania swojego wizerunku. Dobrze podpisuje się umowy długopisem z logo własnej firmy, a dokumenty przechowywane na pendrive reklamującym Twoją markę są bezpieczniejsze.

Ale nie samą reklamą człowiek żyje! Spersonalizowany kubek to nie tylko doskonały sposób na subtelne  lokowanie produktu, to również rewelacyjny pomysł na prezent!

Nie masz pomysłu na podarunek dla Babci i Dziadka pod choinkę? Spraw im kalendarz z fotografiami najbliższych! Nawet nie wyobrażasz sobie, ile dasz im radości.

reklama na ekranie LED

Co możemy dla Ciebie wykonać?

reklama na ekranie LED

Wykonujemy znakowanie przy użyciu następujących technologii:

Chcesz zamówić gadżety reklamowe?

Zgłoś się do MStudio! Pomożemy Ci wykonać projekt gadżetu i wykonamy jego realizację w ekspresowym tempie!

Jak wygląda proces składania zamówienia?

Staramy się zrealizować zamówienia w jak najszybszym terminie. W momencie, gdy decydujecie się na wybór naszych usług, konsultujemy z Państwem Wasz gotowy projekt i jeśli jest to konieczne nanosimy poprawki. Jeśli nie macie pomysłu na to jak  może wyglądać Wasza reklama, pomagamy ją stworzyć w oparciu o Wasze oczekiwania. Dopasowujemy grafiki, kolorystkę i logotyp do charakteru działalności Waszej firmy.

Czas oczekiwania może być różny w zależności od wybranej usługi. Wizytówki wykonane w trybie ekspresowym będą gotowe już w dniu następnym, jednak zamówione kalendarze, drukowane również w trybie ekspresowym, będą do odbioru dopiero po 5 dniach roboczych. Dokładny termin realizacji zależy od wybranej usługi, o każdym szczególe powiadomi Państwa nasz konsultant.

drukarnia Busko
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security