Odzież reklamowa

 

Wiele firm dba o jednolity i schludny wygląd swoich pracowników. Dużo osób lubi obdarowywać swoich najbliższych, dając im własnoręcznie zaprojektowane koszulki.
Tylko w MStudio zrealizujesz swój projekt!  

Wykonujemy hafty i nadruki na różnego rodzaju odzieży. Współpracujemy z firmą JHK, która zaopatruje nas w wysokiej jakości produkty. 

Ciepłe bluzy dopasowane kolorystycznie do logo Twojej firmy? Koszulki reklamowe z nadrukowanym hasłem firmowym? Znakowane spodnie roboczeA może  spersonalizowane czapki albo odzież eventowa.

Nic nas nie ogranicza – jesteśmy gotowi stworzyć dla Ciebie co tylko zechcesz! Skontaktuj się z nami i pomożemy Ci stworzyć projekt!

reklama na ekranie LED

Co możemy dla Ciebie wykonać?

reklama na ekranie LED

Wykonujemy znakowanie przy użyciu następujących technologii:

Potrzebujesz odzieży znakowanej w swojej firmie?

Wydrukujemy przygotowaną przez Ciebie grafikę lub napis, albo pomożemy Ci już na etapie projektu!
Zgłoś się do nas! 

Jak wygląda proces składania zamówienia?

Staramy się zrealizować zamówienia w jak najszybszym terminie. W momencie, gdy decydujecie się na wybór naszych usług, konsultujemy z Państwem Wasz gotowy projekt i jeśli jest to konieczne nanosimy poprawki. Jeśli nie macie pomysłu na to jak  może wyglądać Wasza reklama, pomagamy ją stworzyć w oparciu o Wasze oczekiwania. Dopasowujemy grafiki, kolorystkę i logotyp do charakteru działalności Waszej firmy.

Czas oczekiwania może być różny w zależności od wybranej usługi. Wizytówki wykonane w trybie ekspresowym będą gotowe już w dniu następnym, jednak zamówione kalendarze, drukowane również w trybie ekspresowym, będą do odbioru dopiero po 5 dniach roboczych. Dokładny termin realizacji zależy od wybranej usługi, o każdym szczególe powiadomi Państwa nasz konsultant.

drukarnia Busko
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security