Reklamy na ekranie LED

 

Chcesz w ciekawy i nietypowy sposób znaleźć nowych Klientów? Zdecyduj się na reklamę na ekranie LED! Reklama tego typu niczym nas nie ogranicza. Można zastosować animację, interesującą grafikę w wysokiej jakości i pliki video, czyli wszystko co przyciągnie i zatrzyma uwagę odbiorcy.  

Masz swój pomysł? Wyślemy Ci wskazówki, jak dobrze skonstruować spot.

Nie wiesz jak się do tego zabrać i potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Jesteśmy tu dla Ciebie! Stworzymy spot według Twoich oczekiwań.

Jeśli jesteś zainteresowany wyświetleniem reklamy na tego typu ekranie, zgłoś się do nas! Wynajmujemy powierzchnię reklamową w świetnych lokalizacjach w centrum miasta!

oklejanie samochodów

Co możemy dla Ciebie wykonać?

oklejanie samochodów

Jak to robimy?

Umawiamy się na rozmowę telefoniczną, lub u nas bezpośrednio w biurze, podczas której dopytujemy o wszystkie szczegóły, zamysł i Twoją wizję na spot. Objaśniamy co jesteśmy w stanie zrealizować i w jaki sposób. Następnie przygotowujemy docelowy materiał do wyświetlenia i przesyłamy go do akceptacji. Po zaakceptowaniu projektu, pozostaje tylko cieszyć się swoją własną reklamą wyświetlaną na monitorach LED w centrum miasta.

Zamów własną oryginalną reklamę

I przyciągnij nowych klientów! Ciekawa i intrygująca reklama to podstawa handlu. W MStudio pomoże

Jak wygląda proces składania zamówienia?

Staramy się zrealizować zamówienia w jak najszybszym terminie. W momencie, gdy decydujecie się na wybór naszych usług, konsultujemy z Państwem Wasz gotowy projekt i jeśli jest to konieczne nanosimy poprawki. Jeśli nie macie pomysłu na to jak  może wyglądać Wasza reklama, pomagamy ją stworzyć w oparciu o Wasze oczekiwania. Dopasowujemy grafiki, kolorystkę i logotyp do charakteru działalności Waszej firmy.

Czas oczekiwania może być różny w zależności od wybranej usługi. Wizytówki wykonane w trybie ekspresowym będą gotowe już w dniu następnym, jednak zamówione kalendarze, drukowane również w trybie ekspresowym, będą do odbioru dopiero po 5 dniach roboczych. Dokładny termin realizacji zależy od wybranej usługi, o każdym szczególe powiadomi Państwa nasz konsultant.

drukarnia Busko
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security