Oklejanie samochodów

 

Samochód z własnym logotypem? Zapraszamy do MStudio! Jest to genialne rozwiązanie dla firm posiadających własną flotę pojazdów. W zależności od Twoich potrzeb wykonamy obsługę kompleksowo – stworzymy  logotyp od podstaw lub wykonamy realizację Twojego projektu

Kolor zakupionych przez Ciebie samochodów identyfikuje się z wypromowanym już przez Ciebie logo i nie chcesz zamawiać okleiny na cały samochód? Nie ma problemu! Możemy pokryć tylko fragment pojazdu.

Żaden gabaryt nam nie straszny – realizujemy nasze usługi na każdego typu pojazdach: osobowych, ciężarowych i dostawczych. 

Nie posiadasz firmy, a chcesz zmienić wygląd swojego samochodu? Nie ma problemu! Wykonujemy także okleiny dla osób prywatnych.

odzież reklamowa

Poznaj korzyści z posiadania okleiny samochodowej:

odzież reklamowa

Jak to robimy?

Zapoznaj się z całym procesem wykonania okleiny samochodowej i dowiedz się jakie to proste! 

Spraw, by Twoja firma była widoczna na ulicach polskich miast!

Tylko w MStudio szybko i sprawnie wykonamy okleinę Twojego samochodu. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami! 

Jak wygląda proces składania zamówienia?

Staramy się zrealizować zamówienia w jak najszybszym terminie. W momencie, gdy decydujecie się na wybór naszych usług, konsultujemy z Państwem Wasz gotowy projekt i jeśli jest to konieczne nanosimy poprawki. Jeśli nie macie pomysłu na to jak  może wyglądać Wasza reklama, pomagamy ją stworzyć w oparciu o Wasze oczekiwania. Dopasowujemy grafiki, kolorystkę i logotyp do charakteru działalności Waszej firmy.

Czas oczekiwania może być różny w zależności od wybranej usługi. Wizytówki wykonane w trybie ekspresowym będą gotowe już w dniu następnym, jednak zamówione kalendarze, drukowane również w trybie ekspresowym, będą do odbioru dopiero po 5 dniach roboczych. Dokładny termin realizacji zależy od wybranej usługi, o każdym szczególe powiadomi Państwa nasz konsultant.

drukarnia Busko
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security