Reklama zewnętrzna

 

Jeśli chcesz, zwiększyć swoje zyski lub zaistnieć na rynku, musisz zainwestować w reklamę zewnętrzną! Możemy stworzyć dla Ciebie baner, szyld lub kaseton reklamowy, który przyciąga wzrok potencjalnych Klientów.

Doskonałą formą reklamy są także litery przestrzenne, które mogą znaleźć swoje zastosowanie w formie reklamy zewnętrznej na budynku, a podświetlone z pomocą świateł LED mogą również budować nastrój wewnątrz lokalu. Jeśli jesteś zdecydowany zapraszamy – pomożemy wybrać lub dopasować czcionkę i kolor z naszego szerokiego wachlarza możliwości.

To co genialnie reklamuje Twoją markę to samochód firmowy – chcesz by samochody, z których korzystają Twoi pracownicy były kojarzone z Twoją firmą, zgłoś się do MStudio!

oklejanie samochodów

Co możemy dla Ciebie wykonać?

oklejanie samochodów

Z czego korzystamy?

Można zamówić u nas 2 rodzaje kasetonów. Kasetony klasyczne składają się z ramy aluminiowej i plexi, natomiast kaseton dibond jest wykonany z wielowarstwowej płyty aluminiowej, która może być frezowana. Obydwa rodzaje kasetonów mogą być dodatkowo podświetlone modułami LED.  To świetne rozwiązanie na reklamę w atrakcyjnej cenie, która jest wytrzymała i odporna na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Tworzymy różnego typu systemy wystawiennicze: ścianki, trybunki lub podświetlane standy, które są rewelacyjne pod względem transportu: składają się z konstrukcji, którą szybko i sprawnie można rozmontować oraz z treści reklamowej, wykonanej z niezaginającego się i wytrzymałego materiału. Możemy również wykonać tego typu realizację do mocowania na ścianie – treści można zmieniać, ponieważ są mocowane na rzepy.

W naszej ofercie wyszczególniamy 3 rodzaje rollup’ów, klasyfikowanych według ich wielkości: 85x200cm, 100x200cm, 120x200cm. Rollup’y mogą być dwustronne, są wówczas produkowane z materiału blockout, który zawiera wewnątrz specjalną przekładkę nie przepuszczającą światła.

Chcesz zamówić reklamę zewnętrzną?

Stworzymy dla Ciebie szyld, kaseton lub baner reklamowy – w zależności od Twoich potrzeb. 

Jak wygląda proces składania zamówienia?

Staramy się zrealizować zamówienia w jak najszybszym terminie. W momencie, gdy decydujecie się na wybór naszych usług, konsultujemy z Państwem Wasz gotowy projekt i jeśli jest to konieczne nanosimy poprawki. Jeśli nie macie pomysłu na to jak  może wyglądać Wasza reklama, pomagamy ją stworzyć w oparciu o Wasze oczekiwania. Dopasowujemy grafiki, kolorystkę i logotyp do charakteru działalności Waszej firmy.

Czas oczekiwania może być różny w zależności od wybranej usługi. Wizytówki wykonane w trybie ekspresowym będą gotowe już w dniu następnym, jednak zamówione kalendarze, drukowane również w trybie ekspresowym, będą do odbioru dopiero po 5 dniach roboczych. Dokładny termin realizacji zależy od wybranej usługi, o każdym szczególe powiadomi Państwa nasz konsultant.

drukarnia Busko
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security