Projekty

Zakładasz  swoją firmę i chcesz się wyróżnić na rynku, ale nie wiesz jak? Potrzebujesz nowego logo, albo chcesz odświeżyć stare i dopasować go do obecnych trendów? 
Wszystkim Twoim potrzebom sprostamy w MStudio! 

Nie tylko zaprojektujemy dla Ciebie logo. Potrafimy stworzyć całą identyfikację wizualną od podstaw – zaczynając od wizytówek, poprzez projekty reklamy zewnętrznej, graficzne opracowanie ulotek i broszur po gadżety i odzież reklamową. 

Nie ma rzeczy, której byśmy dla Ciebie nie zrobili. 
Skontaktuj się z MStudio!

oklejanie samochodów

Co zaprojektujemy dla Ciebie?

oklejanie samochodów

Jak zamówić w MStudio projekt graficzny?

Trafiłeś do MStudio? To znaczy, że trafiłeś w dobre ręce! 

Możesz zamówić projekt mailowo, telefonicznie lub osobiście w naszym studio.

Wspólnie ustalimy jakie jest Twoje wyobrażenie grafiki i zaproponujemy najlepszą dla Ciebie opcję. Następnie wyceniamy projekt i wysyłamy wycenę do Twojej akceptacji – jeśli zatwierdzisz kosztorys, przystępujemy do kolejnego kroku.

Jeden z naszych grafików przygotuje dla Ciebie projekt, do gotowej propozycji możesz wnieść poprawki.

Z chwilą zaakceptowania ostatecznej wersji projektu przystąpimy do jego realizacji.  Gotowe zamówienie będzie do odbioru w przeciągu kilku dni. 

Stwórz swoje logo z MStudio!

Zaprojektujemy dla Ciebie logo i… co tylko zechcesz!

Jak wygląda proces składania zamówienia?

Staramy się zrealizować zamówienia w jak najszybszym terminie. W momencie, gdy decydujecie się na wybór naszych usług, konsultujemy z Państwem Wasz gotowy projekt i jeśli jest to konieczne nanosimy poprawki. Jeśli nie macie pomysłu na to jak  może wyglądać Wasza reklama, pomagamy ją stworzyć w oparciu o Wasze oczekiwania. Dopasowujemy grafiki, kolorystkę i logotyp do charakteru działalności Waszej firmy.

Czas oczekiwania może być różny w zależności od wybranej usługi. Wizytówki wykonane w trybie ekspresowym będą gotowe już w dniu następnym, jednak zamówione kalendarze, drukowane również w trybie ekspresowym, będą do odbioru dopiero po 5 dniach roboczych. Dokładny termin realizacji zależy od wybranej usługi, o każdym szczególe powiadomi Państwa nasz konsultant.

drukarnia Busko
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security