Drukarnia

 

W naszej drukarni wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. U nas nie tylko wydrukujesz materiały – jeśli wyrazisz takie życzenie jesteśmy gotowi pomóc Ci stworzyć projekt. 
Zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyś wyszedł zadowolony.

Chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy? Nie ma problemu, stworzymy i wydrukujemy dla Ciebie katalogi prezentujące Twoją ofertę, odświeżymy również wygląd Twoich wizytówek. 

Dbamy o identyfikację wizualną firm – kolorystyka, teksty reklamowe są spójne i dopasowane do siebie.  Zwracamy uwagę na każdy szczegół. 

W naszej ofercie znajdziesz wszystko co jest potrzebne, aby dobrze rozreklamować swoją firmę! 

drukarnia Busko

Co możemy dla Ciebie wykonać?

reklama na ekranie LED

Jak to robimy?

Drukujemy nasze materiały na wysokiej jakości papierze kredowym lub papierze silk o gramaturze 100-350 gramów.

Potrzebujesz materiałów
reklamowych do swojej firmy?

Wykonamy dla Ciebie wizytówki, katalogi, ulotki, a nawet kalendarze. U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!  

Jak wygląda proces składania zamówienia?

Staramy się zrealizować zamówienia w jak najszybszym terminie. W momencie, gdy decydujecie się na wybór naszych usług, konsultujemy z Państwem Wasz gotowy projekt i jeśli jest to konieczne nanosimy poprawki. Jeśli nie macie pomysłu na to jak  może wyglądać Wasza reklama, pomagamy ją stworzyć w oparciu o Wasze oczekiwania. Dopasowujemy grafiki, kolorystkę i logotyp do charakteru działalności Waszej firmy.

Czas oczekiwania może być różny w zależności od wybranej usługi. Wizytówki wykonane w trybie ekspresowym będą gotowe już w dniu następnym, jednak zamówione kalendarze, drukowane również w trybie ekspresowym, będą do odbioru dopiero po 5 dniach roboczych. Dokładny termin realizacji zależy od wybranej usługi, o każdym szczególe powiadomi Państwa nasz konsultant.

drukarnia Busko
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security