Oferta stop covid-19 – zamów dla siebie i pracownika

drukarnia Busko

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 znacząco ograniczyła naszą swobodę i doprowadziła do zmian niemalże w każdej dziedzinie życia. Nie możemy swobodnie podróżować,  wszystkie masowe imprezy zostały odwołane, siłownie zamknięte, a firmy są prowadzone w formie pracy zdalnej.

Wszyscy próbujemy wrócić do normalności, albo próbujemy wykreować ją na nowo. Jak to zrobić? Na pewno trzeba zwracać szczególną uwagę na higienę, dystansować się w miejscach publicznych oraz zadbać o odpowiednie zabezpieczenie w większych skupiskach ludzi.

Jak zadbać o bezpieczeństwo pracowników i klientów?

Bardzo często placówkami, w których dochodzi do większych zgromadzeń, są nasze miejsca pracy.
Co wówczas zrobić? Przede wszystkim, musimy zapewnić naszym pracownikom dostęp do środków dezynfekujących, czyli płynów lub żelów odkażających do rąk.

Należy również niemal na każdym kroku przypominać pracownikom i klientom o noszeniu maski i zachowaniu odległości, pomocne mogą być w tym przypadku naklejki, na których są nadrukowane odpowiednie przypominajki. Wielu pracodawców decyduje się też na przywieszane tabliczki informujące.

Stanowiska kas fiskalnych, recepcje, miejsca pracy w biurach powinny zostać zaopatrzone w specjalne pleksy ochronne, które dodatkowo chronią pracownika i klienta. Pleksy są bezbarwne, przez co nie utrudniają komunikacji.

Na rynku jest wiele gadżetów, które mają chronić przed rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów chorobotwórczych. W sieci możemy znaleźć artykuły, na które jest naniesiona specjalna powłoka antybakteryjna: notatniki, długopisy, smycze, pudełka na tabletki i wiele, wiele innych.

Nasza oferta

Nasza firma także wzbogaciła asortyment o materiały chroniące przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. W naszej ofercie STOP COVID-19 znajdziecie:

Jednak powtórzmy to jeszcze raz na koniec: skutecznie przed koronawirusem chroni nas przede wszystkim dokładna higiena dłoni!

Zobacz inne wpisy

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security